Služby

Zvuk

Ozvučíme cokoliv! Tímto heslem se řídíme už od devadesátých let. Naše moderní technika a zkušený personál zajistí perfektní ozvučení, ať se jedná o malé vernisáže a tiskové konference či kulturní a sportovní akce pro tisíce lidí.


Světla

S naší světelnou technikou se nespálíte! Dodejte svému eventu jedinečnou atmosféru a využijte našeho statického i dynamického osvětlení. Problémem není ani stálé nasvícení expozice a podobných událostí.


Pódia

Zůstaňte nad věcí! Pro potřeby vaší akce dodáme a sestavíme malá až středně velká pódia. Ať již plánujete vyhlašování vítězů či rockový konzert, s námi budete mít vše pod jednou střechou.


Kompletní zajištění akce

Nevím, netuším, pomoc! Pokud potřebujete kompletně zajistit akci od zvuku přes osvětlení a videoprojekci až po pódium a kávovar, jsme tu pro vás. Zvládneme tohle všechno a ještě víc. Zavolejte nebo napište a domluvíme se!

+420 608 979 795


Poradenství

Nakupujte chytře! Poskytujeme poradenství týkající se pořizování audiovizuálního vybavení pro zábavní podniky, nahrávací studia, konferenční centra, domácnosti, sportoviště, venkovní areály a další. Jsme schopni vám pomoci i s akustikou místností a hal.


Půjčovna techniky

Cirkulární ekonomika jede! Nekupujte si zbytečné vybavení, pokud ho máte na jedno či dvě použití. Raději si ho od nás půjčte a my vám ho přivezeme, nainstalujeme a naučíme vás s ním. Až budete hotovi, zase si ho odvezeme a máte o starost méně.