Reference

Za více než tři dekády jsme nasbírali zkušenosti na několika stovkách akcí různých povah, náročností a velikosti obecenstva. Zde jsme vybrali pár ukázek.

Světový pohár/Mistrovství světa v kanoistice

Každoročně zajišťujeme ozvučování závodů světového poháru a mistrovství světa v kanoistice na kanálu v pražské Troji. Tato významná sportovní událost vyžaduje zajištění velkého pódia s režií, ozvučení řečníků, vyhlašování výsledků i kapel, ozvučení celého kanálu s živým komentářem od moderátorů a další záludnosti.

Pražské trhy

Přes 15 let jsme spolehlivým partnerem pražských velikonočních a vánočních trhů. Zpravidla se jedná o dlouhodobé akce s trváním kolem jednoho měsíce vyžadující naši neustálou pozornost. Každý den se na pódiu vystřídá několik naprosto rozdílných účinkujících, od kapel přes řečníky po taneční a pěvecké sbory. Každý účinkující má jiné nároky na ozvučení, které se mezi každým vystoupením musí měnit. Nazvučuje se také tradiční rozsvěcení vánočního stromu. Obvyklé jsou taktéž videoprojekce. Ozvučuje se celé Staroměstské náměstí, ale v menší míře i menší trhy na Václavském náměstí a Náměstí republiky.

McLaren West Race Day

V letech 2003-2005 jsme zajišťovali ozvučení McLaren West Race Day na brněnském Masarykově okruhu. Ozvučení zahrnovalo tiskové konference, ozvučení paddocku, parkoviště, večerní rauty a after-party.

Jägermeister

Pro „Jäger“ jsme zvučili přes 5 let a objeli jsme s nimi desítky akcí po Česku i Slovensku. Během několika zimních sezon jsme s nimi objížděli sjezdovky, kde jsme zvučili a nasvěcovali jejich ledové bary, v létě jejich akce u rybníků, jezer a koupelišť všeho druhu, a mezi tím po diskotékách v desítkách měst. Naše auta se tehdy zapotily asi nejvíce, neboť ve vrcholu sezonu jsme zajišťovali 3-4 akce týdně a museli jsme mezi nimi mnohdy ujet stovky kilometrů.

Becherovka

Zkušenosti potřebné pro zvládnutí akcí Jägermeisteru jsme ale nasbírali už dříve při zvučení pro Becherovku v podobném formátu. Venkovní akce všeho druhu, ať již na sjezdovkách, ve městech, nebo v přírodě. Ozvučení a osvětlení.

Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary

Již po mnoho let zvučíme různé akce spojené s karlovarským filmovým festivalem. Pravidelně také festivalu půjčujeme naši audiovizuální techniku.

Fotografie z vernisáže Zlatá 60. v karlovarské Galerii umění. Kompletní ozvučení kapely a řečníků.

Dlouhodobí partneři

Klienti se k nám díky naší profesionalitě, vstřícnosti a kvalitě realizace rádi vracejí nebo s námi dlouhodobě spolupracují. Mezi nimi jsou karlovarský Pražské trhy, závody v kanoistice v pražské Troji, Klub Paderwski, Kostel Sv. Anny v Praze, pražský jazzový klub Reduta, Žluté lázně, plavecká akademii Kontakt Bb a další. V minulosti to byly také závody na ploché dráze Stadionu Markéta, Becherovka, Jägermeister nebo Mattoni. Často se na nás obrací také produkční společnosti.

Také jsme zvučili projevy všech tří dosavadních prezidentů České republiky!

A desítky a stovky dalších…

Nejspíše už si ani nevzpomeneme, kolik akcí jsme úspěšně ozvučili a jinak technicky zajistili za těch více než 30 let, po které naše řemeslo s pečlivostí vykonáváme. Od těch úplně nejmenších akcí s jedním mikrofonem a reproduktorem pro deset lidí po akce pro tisícovky diváků, desítky reproduktorů a mikrofonů, kilometry a kilometry drátů a tuny vybavení.